Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel Hradec Králové VilímekEkologická likvidace je v dnešní době nutností danou zákonem, bez které Vám nelze odhlásit trvale automobil z evidence.

Je otázkou, kde je pravda, nicméně ministerstvo dopravy hájí tento krok stárnutím vozového parku v České republice a zabráněním ekologických nehod. V případě že automobil není odhlášen ze systému, jsme povinni platit povinné ručení, včetně případů, kdy nám stojí auto jako "dárce orgánů" na zahradě pod plachtou.

Málokdo si uvědomuje, že k tomu, aby bylo auto převzato firmou k ekologické likvidaci, musí být víceméně kompletní.

Je důležité dát si pozor na to, kam auto dáváte, protože ne každé vrakoviště má díky náročnosti splnění podmínek legislativy právo, vystavit Vám doklad o ekologickém zlikvidování vozidla.

Naše firma je jednou z mála v Královehradeckém kraji, která splňuje veškeré podmínky a disponuje certifikáty k ekologické likvidaci vozů již od roku 2000.

Svým klientům vždy vysvětlíme, co vše mají udělat k úspěšnému odhlášení, což je konečně velmi zjednodušeno tím, že se nemusí jezdit pouze na registr vozidel do Hradce Králové, jak to bylo dřív.

Jste z Hradce Králové, nebo okolí? Zavolejte si na číslo 603 237 188 a zjistěte si co potřebujete.